Styropian spadkowy MEGASTYRO jest przeznaczony do wykonywania izolacji termicznej dachów oraz zapewnia skuteczne odprowadzanie wody na dachach płaskich.

System spadkowy zapewnia uzyskanie dowolnego pochylenia połaci dachowej, spełnienie przepisów przeciwpożarowych oraz indywidualnych wymogów projektowych.

Styropian spadkowy MEGASTYRO – zastosowanie jako:

  • Styropian spadkowy na dach w postaci klinów styropianowych pozwala na uzyskanie pochylenia zgodnie z założonym projektem.
  • Styropian spadkowy może być stosowany na dachach zielonych
  • Płyty styropianowe ze spadkiem umożliwiają szybki i prosty montaż
  • Płyty styropianowe pozwalają na obniżenie kosztów wykonania izolacji termicznej dachów oraz tarasów
  • Skuteczne odprowadzenie wody z połaci dachu płaskiego, dzięki zastosowaniu styropian ze spadkiem

Styropian spadkowy MEGASTYRO jest produkowany z następujących rodzajów styropianu:

  • EPS 70-039 Dach/Podłoga
  • EPS 80-038 Dach/Podłoga
  • EPS 100-037 Dach/Podłoga
  • EPS 100-036 Dach/Podłoga
  • EPS 150-035 Dach/Podłoga

Na życzenie styropian spadkowy na dach wykonujmy też oklejony jednostronnie lub dwustronnie papą podkładową.

Właściwości naszych systemów pozwalają na ocieplenie dachu w odpowiedni sposób. Unika się też sytuacji zastania wody na powierzchni pokrycia. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej strukturze i parametrom styropianów spadkowych. Współczynnik przewodzenia ciepła utrzymuje się na najniższym możliwym poziomie.

Styropian to bardzo lekki materiał. Nie obciąża więc konstrukcji dachu w znaczący sposób. Dzięki czemu można go zastosować właściwie wszędzie. Mała waga ma też przełożenie na montaż. Instalacja systemów wykorzystujących styropian spadkowy nie zajmuje wiele czasu. Krótki czas realizacji jest ogromną zaletą w miejscach, które wymagają szybkich i trwałych rozwiązań.

Wysokogatunkowy styropian nie musi oznaczać poważnego wydatku. Dokładamy wszelkich starań, aby cena pozostawała konkurencyjna. Warto podkreślić, że systemy ze styropianu w pokryciach dachowych należą do najtańszych sposobów zabezpieczania budynku.

Dział techniczny firmy MEGASTYRO opracowuje na zlecenie dokumentację techniczną na podstawie projektu lub indywidualnego życzenia klienta, zawierającą rozwiązanie odwodnienia połaci dachu oraz mapę spadków umożliwiającą bezproblemowy montaż styropianu spadkowego na dachach.

Prosimy o przysyłanie plików zawierających rzut dachów i przekroje obiektów najlepiej w formie dwg lub pdf.

Do klienta dostarczony zostaje styropian spadkowy w postaci odpowiednio ukształtowanych i opisanych płyt, które układa się zgodnie z załączoną instrukcją.

Wymiary płyty styropianowej: 1x1m, średnia grubość: 3cm

W celu ustalenia dokładnych kosztów oraz uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt:

tel. 665-485-251

tel. 666-676-360

Styropian spad. nielam.
1 Przedmiot
Nowość

4 innych produktów w tej samej kategorii: