Kategoria: Zaślepki styropianowe

Sprawdź inne nasze produkty: Wypełnienia do puf

Zaślepki styropianowe

Zaślepki styropianowe są wykorzystywane jako zatyczki lub wypełniacze do otworów, które zostały wykonane zarówno w warstwie styropianowej jak również w innych. Dzięki ich kształtom, które można dowolnie dopasowywać do istniejących już otworów można stworzyć jednorodną termoizolacyjną warstwę, która cechuje się dużą wytrzymałością. Częstym sposobem wykorzystania krążków styropianowych jest ich umocowanie w nowopowstałych otworach po mocowaniu płyt styropianowych do ścian budynków, w celu wykonania docieplenia elewacji.

 

Znajdujące się w naszej ofercie zaślepki styropianowe zostały wyprodukowane przez firmę MEGASTYRO. Dzięki odpowiednio i profesjonalnie wykonanym krążkom styropianowym można uniknąć powstawania mostków cieplnych, które powodują znaczną utratę ciepła. Zastosowanie zaślepek owocuje utworzeniem pełnej termoizolacji ścian. Zaślepki są jednym z niezbędnych elementów, które należy wykorzystać podczas budowy energooszczędnego domu.

 

Krążki styropianowe

Krążki styropianowe, które znajdują się w ofercie naszego sklepu Centrum Styropianu występują w dwóch wariantów, które zależnie od przeznaczone spełniają funkcję idealnych dopełniaczy do całościowego docieplenia elewacji:

  • zaślepki z białego styropianu EPS 038,
  • zaślepki z grafitowego styropianu o współczynniku przewodzenia na poziomie 0,031,

W przypadku, kiedy zamówienie przekroczy 1000 krążków styropianowych dodajemy do nich specjalnie przygotowaną i zaprojektowaną frezarkę do wycinania otworów. Każda przesyłka jest najeżycie zabezpieczona i oznakowana, a zaślepki styropianowe, które znajdują się wewnątrz również są zabezpieczone. Podczas pakowania dodatkowo oklejamy pudło płatami styropianu w celu uchronienia zawartości przed uszkodzeniami. W ramach naszej oferty mogą Państwo zamówić zaślepki styropianowe o różnych wielkościach.