MEGASTYRO Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlowa.

Na rynku istniejemy od 2006 roku, aczkolwiek nasze doświadczenia zawodowe pracy ze styropianem sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych minionego wieku.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości materiałów izolacyjnych dla budownictwa. Styropian tniemy wykorzystując nowoczesny park maszynowy oraz zastosowanie nowych oraz ekologicznych rozwiązań technologicznych, co zapewnia wysoką jakość naszych produktów. Stosowana przez nas technologia produkcji gwarantuje dokładność i precyzyjność wymiarów oraz spoistość i jednorodność materiałów.

Nasz styropian oraz inne produkty wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz atrakcyjnym i urozmaiconym wzornictwem.

Proponujemy rozbudowaną ofertę kształtów i form styropianowych, które ograniczyć może jedynie ludzka wyobraźnia.

Wszystkie nasze produkty podlegają zakładowej kontroli jakości, prowadzonej zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności. Posiadamy wymagane atesty i certyfikaty.

Jednym z priorytetów wpisanych w działalność Megastyro jest troska o środowisko. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych nasz styropian cechuję się wysoką jakość przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne.

Styropian dostarczamy na rynek Kielce i całą Polskę oraz zagranicę. Firma dysponuje własnym transportem, co zapewnia sprawne i szybkie dostawy. Nasze produkty sprzedajemy w kraju oraz za granicą np. w Austrii, Niemczech, Norwegii.

Dotychczas prowadziliśmy sprzedaż internetową za pośrednictwem serwisu allegro, gdzie z powodzeniem przeprowadziliśmy wiele transakcji.  Przykładamy się do każdego zamówienia,  słyniemy ze sprawnej obsługi i jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzyli nas Klienci wystawiając 100% pozytywnych komentarzy !!!

producent styropianu - MEGASTYRO