Kategoria: Siatka elewacyjna

Siatka do styropianu

Odpowiednie wykonane systemu ociepleń elewacji pozwala na skuteczne dogrzanie pomieszczeń. W trakcie wykonywania prac należy odpowiednio zabezpieczyć elementy ocieplenia, a najlepsza do tego jest siatka podtynkowa. Oferowana przez nas siatka systemowa TYTAN 150 zapewnia kompleksowe i stabilne połączenie elementów zbrojenia systemów ocieplających. Jej idealna konstrukcja sprawa, że nadaje się zarówno do zabezpieczenia styropianu jak również podłoża wykonanego z wełny mineralnej.

Siatka elewacyjna do styropianu

Centrumstyropianu.pl, które w swojej bogatej ofercie posiada siatkę do styropianu jest wiodącą marką w dystrybucji elementów budowlanych i nie tylko. Siatka elewacyjna TYTAN 150 stanowi podstawę podczas wykonywania każdych prac o charakterze docieplających dom, blok czy inny obiekt użyteczności publicznej.

 

Wspomniana siata cechuje się doskonałą wytrzymałością oraz może być zarówno używana na podłożu wykonanym ze styropianu, a także na ociepleniach wykonanych z wełny mineralnej. Do wyprodukowania oferowanej przez nas siatki podtynkowej wykorzystano najnowocześniejszą technologię, która polega na pokrywaniu włókien siatki ochronną warstwą lateksu. Takie zastosowanie znacząco przedłuża żywotność naszych siatek do styropianu. Nasza siatka elewacyjna cechuje się również wysokim współczynnikiem sprężystości i giętkości, dzięki czemu zarówno montaż jak i późniejsze prace dociepleniowe nie stanowią żadnego problemu. Przedstawione przez nas zastosowanie opisanego powyżej pokrycia siatki podtynkowej, która została wykonana z włókna szklanego czyni ją wyjątkowo niewrażliwą na działanie różnych związków chemicznych, z którymi będzie się stykała. Nazwa siatki podtynkowej TYTAN 150 wskazuje na jej grubość, która wynosi 150 g/m2. Siatka elewacyjna jest przygotowana do transportu dzięki formie zwiniętej beli lub rolki, która składa się z 50 metrów siatki. Każde zamówienie realizujemy w sposób bezpieczny. Wysyłamy zabezpieczone i odpowiednio przygotowane produkty za pośrednictwem firmy kurierskiej. W jednej przygotowanej przez nas paczce mieści się do czterech siatek elewacyjnych w formie wspomnianych bel lub rolek.