Kategoria: Otuliny na rury

Sprawdź inne nasze produkty: Kliny styropianowe

Czas realizacji zamówień na otuliny wynosi obecnie 4 dni robocze.

Styropianowe otuliny na rury

Otuliny na rury są nieodzownym elementem wszystkich instalacji rurowych. Ich ergonomiczna konstrukcja oraz materiał, z którego są wykonane sprawia, że idealnie sprawdzają się jako termoizolacja rur. Dzięki możliwości odpowiedniego dopasowania otuliny do rur zyskujemy wysoką szczelność, nie dopuszczenie do zamarzania cieczy, a także do utraty ciepła, które znajduje się wewnątrz rury. Oferowane przez Centrum Styropianu otuliny cechują się bardzo dużą odpornością na działania wody.

 

Montaż naszych otulin styropianowych jest niezwykle prosty i łatwy, a to wszystko ze względu na ich budowę. Każda z otulin na rury, która znajduje się w naszym asortymencie składa się z dwóch części, które są łączone przy pomocy zamka. Obecność zamka powoduje, że poziom oferowanej przez otulinę styropianową termoizolacji plasuje się na wysokim poziomie. Różne wymiary sprawiają, że pasują one do rur o różnych średnicach.

 Rozmiary i średnice otulin na rury

Skomponowana oferta, która znajduje się w naszym sklepie składa się z otulin, które zostały wyprodukowane przez firmę Megastyro. Styropianowe otuliny zostały wykonane z trzech rodzajów styropianu:

  • EPS 70-040,
  • EPS 100-038,
  • EPS 150-035,

W trosce o zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów, w tym przypadku otulin na rury istnienie możliwość wyboru odpowiedniej grubości ścianki. Dzięki elastyczności oferty dysponujemy różnymi rodzajami grubości, dzięki czemu nasze otuliny styropianowe pasują do większości rur. Również średnica ma znaczenie, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo wymiary, począwszy od 15 mm aż do 400mm. Wiele wariantów produktu jest naszą domeną, dlatego i w tym przypadku staramy się zapewnić Państwu jak najbardziej możliwie duży wybór.

 

Bezpieczne i staranie przygotowane paczki, w których otuliny na rury są pakowane w metrowych odcinkach wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Daje to gwarancję szybkości realizacji zamówienia oraz pełnej zgodności zakupionego produktu z tym, który Państwo otrzymają.