Papa podkładowa i wierzchnia

Papa jest jednym z wielu materiałów budowlanych, które są wykorzystywane podczas budowy domów, bloków czy innych budynków użyteczności publicznej. Z powodzeniem można ją wykorzystywać do wykonywania prac izolacyjnych, które dzielą się na:

  • przeciwwilgociowe;
  • przeciwwodne — używane do izolacji fundamentów, posadzek, murów podatnych na zawilgocenie oraz połaci dachowych.

Papa podkładowa, wierzchnia, a może asfaltowa?

W ofercie Centrum Styropianu znalazło się wiele rodzajów pap. Każda z nich ma swoje określone zastosowanie. Dlatego jeszcze przed dokonaniem zakupu warto przekonać się, która papa będzie odpowiednia w konkretnej sytuacji. W sprzedaży znajduje się aktualnie:

  • papa podkładowa,
  • papa asfaltowa,
  • papa wierzchnia.

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Zależy nam zawsze na spełnieniu oczekiwań klientów, dlatego papa wierzchnia jest dostępna w aż dwóch konfiguracjach — w edycji standard oraz super.

Papa podkładowa i wierzchnia — zastosowanie

Proces implementacji papy wierzchniej czy papy podkładowej polega na zgrzaniu odpowiedniej jej ilości i stworzeniu warstwy w miejscu, w którym jest to wymagane. Minimalną wartością zakładu z papy jest około 10 cm. Po rozgrzaniu należy się upewnić, że powstałe zgrzewy są prawidłowe. Z kolei podczas procesu układania papy asfaltowej stosuje się specjalny klej do podłoża. Sprzedawana przez nas np. papa podkładowa została wytworzona w procesie, polegającym na nasączeniu osnowy z włókna szklanego, poliestrowego bądź płatu tektury.

Papa wierzchnia i podkładowa — gwarancja zadowolenia

Wszystkie oferowane przez nas papy są zawsze starannie zabezpieczone i przygotowane do transportu. Ma ona postać rolek lub beli, w których mieści się do 15m2 papy asfaltowej, 10 m2 papy podkładowej termozgrzewalnej bądź też do 5m2 papy wierzchniej. Dokładnie zapakowane i oznaczone bele nadajemy za pośrednictwem firmy kurierskiej na paletach, tym samym gwarantując szybką i bezproblemową wysyłkę. Papy produkowane są przez cenioną austriacką firmę Villas. Na specjalne życzenie klienta możemy przesłać drogą mailową kartę techniczną.