Papa  

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Papa wierzchnia i podkładowa

Papa jest jednym z wielu materiałów budowlanych, które są wykorzystywane podczas budowy domu, bloku, czy innego budynku użyteczności publicznej. Charakterystycznymi cechami są jej właściwości, dzięki czemu można ją wykorzystywać do prac izolacyjnych, ze względu na podział:

  • przeciwwilgociowe;
  • przeciwwodne, które z powodzeniem są używane do izolacji fundamentów, posadzek, murów podatnych na zawilgocenia oraz połaci dachowych.

Proces wytwarzania papy polega na nasączeniu osnowy z włókna szklanego, czy poliestrowego albo płatu tektury.

 

Oferta, którą przygotowało Centrum Styropianu charakteryzuje się wieloma rodzajami papy, które można wybrać w zależności od ich przeznaczanie. Oferta składa się z m.in.

  • papy asfaltowej,
  • papy podkładowej,
  • papy wierzchniej

Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyżej jakości. Znajdująca się w naszym asortymencie papa wierzchnia jest dostępna w dwóch konfiguracjach, w edycji standard oraz super. Gwarancją jakości oraz niezawodności jest marka austriackiego producenta Villas, który zaopatruje nasz sklep w każdy z oferowanych rodzajów papy.

 

Proces implementacji papy wierzchniej, czy papy podkładowej składa się z metody, podczas której zgrzewa się odpowiednią jej ilość i tworzy warstwę w miejscu, w którym jest to wymagane. Minimalną wartością zakładu z papy jest około 10 cm. Po rozgrzaniu należy się upewnić, że powstałe zgrzewy są prawidłowe i nie powodują potencjalnie dalszych działań. Z kolei podczas procesu układania papy asfaltowej stosujemy specjalny klej do podłoża.

 

Wszystkie oferowane przez nas papy są starannie zabezpieczone i przygotowane do transportu pod postacią rolek czy beli, w której mieści się do 15m2 papy asfaltowej, 10 m2 podkładowej termozgrzewalnej, a z kolei rolka papy wierzchniej mieści do 5m2. Dokładnie zapakowane i oznaczone bele nadajemy za pośrednictwem firmy kurierskiej na paletach, tym samym gwarantując szybką i bezproblemową wysyłkę. Karty techniczne od firmy Villas przesyłamy na życzenie klienta drogą mailową.