Granulat  

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Granulat styropianowy

Czym wypełnić karton w którym znajduje się drogocenny przedmiot do wysyłki? Takie pytanie stawia sobie każdy, kto chce w odpowiedni i bezpieczny sposób zabezpieczyć sprzedawaną rzecz. Odpowiednie wypełniacze stanowią podstawę do zagwarantowania kupującemu bezpieczeństwa nabytej rzeczy oraz świadczą o naszym profesjonalizmie. Centrum Styropianu doskonale zna ten problem, dlatego oferujemy wysokiej jakości granulat, który jest półproduktem powstałym do uzyskania pełnych bloków styropianu. Oferowane przez nas kulki styropianowe posiadają atest higieniczny. Przygotowana przez nas oferta opiewa na kulki styropianowe o rozmiarach 4-6 mm, dzięki czemu znajdują one szerokie zastosowanie. Objętość oraz łatwość w użyciu sprawiają, że granulat styropianowy sprawdza się idealnie jako wypełnienie dla przesyłek, puf, poduszek czy zabawek. Właściwości oferowanego przez nas półproduktu styropianowego sprawiają, że jest on w pełni bezpieczny. Kulki granulatu cechują się wręcz idealną sprężystością, a ich delikatne przesuwanie się pod wpływem ciężaru siedzącego nadaje wypełnionej nimi pufie cech niezwykłego komfortu.

 

Granulat styropianowy jest również wykorzystywany do zapełnienia szczelin w warstwowych murach i stropodachach, dzięki czemu jest dobrą warstwą izolacyjną między innymi nad podwieszanymi sufitami. Kulki styropianowe odgrywają również rolę śniegowej dekoracji, która nie tylko wygląda równie bajecznie co naturalny śnieżny puch, ale również inicjuje śmieszne sytuacje np. przyczepianie się do ubrań czy sierści naszego pupila podczas harców w trakcie rozpakowywania przesyłki :)

Kulki styropianowe

Oferowane przez nas kulki styropianowe sprzedajemy w kilku objętościach 100, 200, 300 i 400 gramów. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, które mogą narodzić się podczas wyboru odpowiedniej ilości kulek styropianowych! Jeżeli zastanawiają się Państwo ile kulek jest potrzebnych do wypełnienia pufy to warto zastosować wzór na objętość walca. Oferowany przez nas granulat wysyłamy w starannie przygotowanych paczkach, które docierają do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Pojedyncza przesyłka może zawierać do 400 litrów granulatu.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań, do skontaktowania się z nami za pośrednictwem zakładki kontakt.