Kategoria: Granulat

Sprawdź inne nasze produkty: Otuliny na rury

Granulat styropianowy

Czym wypełnić karton w którym znajduje się drogocenny przedmiot do wysyłki? Takie pytanie stawia sobie każdy, kto chce w odpowiedni i bezpieczny sposób zabezpieczyć sprzedawaną rzecz. Odpowiednie wypełniacze stanowią podstawę do zagwarantowania kupującemu bezpieczeństwa nabytej rzeczy oraz świadczą o naszym profesjonalizmie. Centrum Styropianu doskonale zna ten problem, dlatego oferujemy wysokiej jakości granulat, który jest półproduktem powstałym do uzyskania pełnych bloków styropianu. Oferowane przez nas kulki styropianowe posiadają atest higieniczny. Przygotowana przez nas oferta opiewa na kulki styropianowe o rozmiarach 4-6 mm, dzięki czemu znajdują one szerokie zastosowanie. Objętość oraz łatwość w użyciu sprawiają, że granulat styropianowy sprawdza się idealnie jako wypełnienie dla przesyłek, puf, poduszek czy zabawek. Właściwości oferowanego przez nas półproduktu styropianowego sprawiają, że jest on w pełni bezpieczny. Kulki granulatu cechują się wręcz idealną sprężystością, a ich delikatne przesuwanie się pod wpływem ciężaru siedzącego nadaje wypełnionej nimi pufie cech niezwykłego komfortu.

 

Granulat styropianowy jest również wykorzystywany do zapełnienia szczelin w warstwowych murach i stropodachach, dzięki czemu jest dobrą warstwą izolacyjną między innymi nad podwieszanymi sufitami. Kulki styropianowe odgrywają również rolę śniegowej dekoracji, która nie tylko wygląda równie bajecznie co naturalny śnieżny puch, ale również inicjuje śmieszne sytuacje np. przyczepianie się do ubrań czy sierści naszego pupila podczas harców w trakcie rozpakowywania przesyłki :)

Styropianowe kulki do puf

Oferowane przez nas kulki styropianowe sprzedajemy w kilku objętościach 100, 200, 300 i 400 litrów. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, które mogą narodzić się podczas wyboru odpowiedniej ilości kulek styropianowych! Jeżeli zastanawiają się Państwo ile kulek jest potrzebnych do wypełnienia pufy to warto zastosować wzór na objętość walca. Oferowany przez nas granulat wysyłamy w starannie przygotowanych paczkach, które docierają do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Pojedyncza przesyłka może zawierać do 400 litrów granulatu.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań, do skontaktowania się z nami za pośrednictwem zakładki kontakt.

Wypełnienie do puf

Granulat styropianowy to tak naprawdę półprodukt, który został uzyskany do stworzenia pełnych bloków styropianu. Niewielkie kulki do puf mają od 4 do 6 mm oraz regularne kształty i są do tego odpowiednio sprężyste. Niezawodność tego wypełniania sprawia, że pozostaje w doskonałym stanie nawet podczas intensywnego używania mebla w domu, jak i w ogrodzie. Kulki styropianowe do puf to najwyższa jakość wypełnienia tego typu, dająca gwarancję trwałości na długi czas.

Dlaczego warto wybrać styropianowe kulki do puf?

Wypełnienie do puf powinno być przede wszystkim lekkie oraz plastyczne. Tak, aby podczas siedzenia, kulki do puf były w stanie dopasować się do ciała. Zapewnia to jeszcze większy relaks i przyjemność. Wypełnienie ma dodatkowo atest higieniczny oraz jest w pełni bezpieczne. Jeśli masz w domu pufy, poduszki czy fotele, które wymagają uzupełnienia, to możesz zakupić u nas specjalne wypełnianie i przedłużyć ich żywotność. Nie musisz kupować nowego mebla, więc znacznie na tym zaoszczędzisz. Koniecznie postaw na oryginalne kulki, gdyż tylko takie zapewnią Ci potrzebną jakość. W naszej ofercie znajduje się wypełnienie styropianowe do puf w różnych pojemnościach - 100l, 200l, 300l, a nawet 400l. Wszystko to sprawi, że możesz dopasować ilość do swoich potrzeb, a do tego skorzystać z korzystnej ceny, jaką oferujemy.

Wykorzystanie granulatu styropianowego

Granulat styropianowy coraz częściej wykorzystywany jest jako wypełnienie do puf czy foteli relaksacyjnych. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, sprawiające, że siedzisko natychmiast staje się bardziej komfortowe, ale też estetyczne. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale kulki styropianowe do puf doskonale sprawdzają się także, jako wypełnienie cennych przesyłek, które mają zostać następnie wysyłane. Dzięki nim zyskasz pewność, że zawartość paczki na pewno pozostanie w nienaruszonym stanie. Oprócz tego styropianowe kulki można wykorzystać do uzupełnienia szczelin w warstwowych murach oraz stropodachach. Skutecznie zapewniają w ten sposób również izolację.