MIDA SELF BASE GVS3 samoprzylepna Zobacz większe

MIDA SELF BASE GVS3 samoprzylepna

Papa MIDA SELF BASE GV S3

Nowy produkt

Papa MIDA SELF BASE GV S3 (samoprzylepna)

Więcej szczegółów

230 Przedmioty

142,55 zł brutto

142,55 zł za rolkę

Więcej informacji

Ilość rolka: 10 m2

Ilość paleta: 230 m2

Grubość: 2,7 mm (+/- 0,2 mm)

Giętkość w niskich temp.: (+/-) -10°C

Rodzaj osnowy: tkanina szklana

Gwarancja: 5 lat

Papa asfaltowa na osnowie z welonu szklanego, modyfikowana SBS. Do wykonywania ciągłych pokryć dachowych jako warstwa podkładowa w izolacjach wodochronnych dachów. Do izolacji przeciwwilgociowej lub przeciwwodnej fundamentów oraz innych elementów podziemnych. Mocowanie: przyklejanie. Nie stosować pod uprawy roślinne.

Opis produktu:Asfaltowa papa podkładowa, samoprzylepna stosowana podczas budowania nowych i renowacji starych dachów oraz do izolacji poziomych i pionowych fundamentów i płyt fundamentowych. Zaimpregnowana osnowa z welonu szklanego o odpowiednio wysokiej gramaturze, pokryta jest po obu stronach wodoszczelną mieszanką mas bitumicznych modyfikowanych elastomerami termoplastycznymi SBS z dodatkiem komponentów spełniających funkcję stabilizacji i ochrony całej struktury papy. Zewnętrzna warstwa papy pokryta jest trwałą drobnoziarnistą posypką, natomiast wewnetrzna-samoprzylepna, pokryta jest łatwozrywalną folią silikonowaną. Kombinacja taka powoduje, że papa MIDA SELF BASE GV S3 charakteryzuje się bardzo wysoką przyczepnością oraz zachowuje elastyczność w skrajnych temperaturach.

Przeznaczenie: Do wykonywania ciągłych pokryć dachowych jako warstwa podkładowa w izolacjach wodochronnych dachów. Do wykonywania nowych i renowacji starych pokryć bitumicznych. Stosuje się ją w szczególności w przypadkach, gdy podłoże pod pokrycia dachowe nie pozwala na używanie otwartego ognia. Do wykonywania izolacji wodochronnych fundamentów, płyt fundamentowych oraz innych elementów podziemnych narażonych na działanie wilgoci. Nie zaleca się jako pokrycie i izolacja jednowarstwowa.

Sposób układania: Do przyklejenia papy do podłoża wystarczy zerwać folię silikonowaną i przykleić papę na przygotowane suche podłoże. Wymagana minimalna temperatura pracy z daną papą wynosi +5°С, ale przy takiej temperaturze należy dodatkowo podgrzewać papę suszarką budowlaną. Optymalna temperatura pracy z papą wynosi + 15°С.

Możliwa wysyłka kurierska. W celu ustalenia kosztów dostawy prosimy o kontakt.